Tomislav Radotić na put vodi 22 nogometaša, a Osječani će tamo imati i provjere s Poletom i Dinamom II.

Momčad Osijeka II intenzivno se priprema za početak nove sezone u drugoligaškoj konkurenciji. Protekloga tjedna učenici Tomislava Radotića imali su dvije provjere. Prvo su gostovali u Belišću i s tamošnjim trećeligašem ostvarili pobjedu od 2:0 (Bukvić i Polić), a potom su odigrali neriješeno s Puskas Akademijom II u Felcsutu gdje je bilo 0:0. U tim ogledima za Bijelo-plave su nastupili: Krijan, Marcić, Burčul, Alexander, Stranput, M. Kuprešak, Pudić, Hanuljak, Karamatić, Cvijanović, Omerović, Ajazi, Jozić, Stanušić, Vuica, Baković, Raspudić, Bukvić, Burčul, T. Kuprešak, Galušić, Bonić, Bakula, Polić i Jerbić.

Ozljede Jerbića i Karamatića

Osječani u srijedu putuju na mini-pripreme u Sveti Martin na Muri gdje će boraviti i trenirati do subote, 31. srpnja. Tamo će imati i dva kontrolna susreta, prvo u petak protiv domaćeg trećeligaša Poleta, a potom i dan kasnije s Dinamom II. Na put će krenuti 22 nogometaša, među njima dvojica vratara. Na utakmicama s Belišćanima i Mađarima ozlijedili su se Jerbić i Karamatić koji neće biti na popisu putnika. S druge strane, moguće je da će Radotić privremeno na raspolaganje dobiti i neke prvotimce iz kadra prve momčadi koji ne budu u kombinacijama za našu europsku utakmicu s Pogonom. O tomu će, dakako, konačnu odluku donijeti Nenad Bjelica.