Osijek je na gostovanju u Dugopolju odigrao bez golova 0:0, uz neiskorišteni kazneni udarac sredinom nastavka.

Nogometaši Osijeka II ostvarili su drugi uzastopni remi u drugoligaškom natjecanju. Gostovali su u subotu u Dugopolju gdje su s istoimenim domaćinom podijelili bodove u igri bez pogodaka. Imajući u vidu propušteni jedanaesterac sredinom drugog poluvremena, kada je udarac Mihaela Kuprešaka obranio domaći vratar, moglo bi se reći da su Osječani bili bliže pobjedi. U posljednjih dvadesetak minuta imali su i igrača više na terenu, ali je ipak ostalo 0:0. Duboko u sudačkoj nadoknadi drugi žuti karton dobio je i naš Ivan Cvijanović.

Očekivali smo da će oni biti agresivni, uz puno preskakanja igre. Naši igrači su me oduševili kako su reagirali u takvim okolostima, odigrali su borbeno s puno čvrstih duela. Nismo ustuknuli, pokazali smo dobar gard i to je ono što me posebno veseli. Što se tiče kaznenog udarca, Branšteter se izborio za njega i ostao je još neko vrijeme nakon toga ležati na travi, tako da nije bio spreman pucati. Odgovornost je preuzeo Kuprešak, no nije uspio zabiti. Nema veze, nećemo se sada na to previše vraćati. Bod je dobar, a činjenica je da smo mogli osvojiti i više. Bila je to drugačija utakmica od prethodnih, osjetio se pritisak, svega je bilo, baš prava seniorska utakmica. Moram biti zadovoljan jer su dečki odigrali baš muški, kako bi se reklo i pokazali da se i u takvim uvjetima mogu dobro snaći, izjavio je trener Osijeka II Tomislav Radotić.