Uslijed većeg broja zaraženih igrača u našoj momčadi dvoboj s Interom u Zaprešiću bit će odigran u studenome.

Odgođena je prvenstvena utakmica 11. kola Druge hrvatske lige između Intera i Osijeka II. Susret je trebao biti odigran u petak, 29. listopada, ali je iz razumljivih i opravdanih razloga pomaknut za prvi slobodan termin, a to će biti 12. studenoga u 17 sati. U obrazloženju povjerenika za natjecanje Josipa Breznija stoji da je NK Osijek pravovremeno uputio zahtjev za odgodom ovoga susreta zbog pojave i potvrđene zaraze virusom Covid-19 većeg broja standardnih igrača. Za njih je dostavljena pripadajuća dokumentacija od strane klupskog liječnika.

Treninzi su izvan Gradskog vrta

Sukladno odredbi članka 4. Propozicija natjecanja kojim je određeno da se pravo na odgodu utakmice ostvaruje ako klub ima najmanje pet zaraženih igrača ili u izolaciji, donijeta je spomenuta odluka. S naše je strane bitno istaknuti kako momčad Osijeka II trenira na drugoj lokaciji izvan Gradskog vrta gdje samo odigrava utakmice, poštivajući proceduru glede epidemioloških mjera koje se tiču i redovitog dezinficiranja korištenih prostorija.