Osječka i zagrebačka momčad odigrale su utakmicu bez pogodaka, a remi je na kraju realan ishod.

Nismo vidjeli golove u susretu 14. kola Druge hrvatske lige između Osijeka II i Jaruna. Bio je to posljednji dvoboj naše B momčadi na domaćem terenu u jesenskoj polusezoni, a konačan ishod može se ocijeniti – realnim. U prvom poluvremenu sve je ostalo na pokušajima s obje strane, ali bez nekih većih uzbuđenja. Već u 9. minuti Radotić je morao obaviti izmjenu jer se ozlijedio Omerović, pa je šansu dobio Burčul. Zagrepčani se nisu orijentirali na obranu, nego su pokušavali napasti, ali im je nedostajalo konkretnosti. Prvu pravu, izrazitu priliku vidjeli smo u 49. minuti kada je Kelava bio na 8-9 metara od osječkih vratiju, ali je pucao iznad grede.

Osječani prijetili u završnici

Osječani su desetak minuta prije kraja imali dvije izgledne situacije za pogodak. Prvo je pucao Bukvić, a potom je, nakon ubačaja iz kuta, loptu prema vratima Jaruna uputio i Karamatić, no taj je udarac ipak blokiran. U 86. iz „slobodnjaka“ je priprijetio M. Kuprešak, ali je Bermanec to uspio obraniti. Posljednji je nešto više pokušao učiniti Polić, a rezultat se nije promijenio. Osijek II je igrao u sastavu: Barešić, Alexander, Bakula, Cvijanović, Omerović (od 9. Burčul, od 61. Baković), Karamatić, Stranput, Brlek (od 78. Mikolčić), Bukvić, T. Kuprešak (od 78. Polić), M. Kuprešak. U posljednjem kolu, prije odlaska na zimski odmor, Bijelo-plavi će gostovati kod BSK-a u Bijelom Brdu.