Momčad Osijeka II je u Bijelom Brdu odigrala borbeno, odlučno i zrelo te na kraju osvojila sva tri boda (2:0).

Nogometaši naše B momčadi odigrali su vrlo dobru utakmicu na samome kraju prvog dijela sezone. Učenici Tomislava Radotića svladali su BSK u Bijelom Brdu s 2:0 i to potpuno zasluženo jer su ukupno gledajući ostavili bolji dojam u odnosu na protivnika. Krenuli su mladi Osječani vrlo agresivno, bili su rastrčani i odlučni, pa su poveli već u 8. minuti. Mihael Kuprešak je odlično centrirao s lijeve strane, a Niko Stanušić loptu glavom sproveo o mrežu nemoćnog Iliju Đilasa. Sve do odlaska na odmor Bijelo-plavi su bili sigurniji u kontroli lopte, ne dopustivši domaćinu da se razmaše i opasnije zaprijeti.

M. Kuprešak dvaput asistirao

U nastavku susreta BSK je preuzeo inicijativu i počeo pritiskati, međutim, nekih većih uzbuđenja nije bilo sve do 68. minute. Tada su Žuto-plavi propustili jedinu pravu prigodu koju su imali. Bruno Župan je izbio pred vrata Franka Kolića, a vratar Osijek II se odlično snašao i nogom spriječio pogodak. Kazna je uslijedila u 77. minuti. Ponovno je M. Kuprešak bio u ulozi asistenta, ovaj puta je to bio ubačaj zdesna, opet lijevom nogom, točno na glavu Naila Omerovića koji je trznuo čelom i loptu poslao u sam lijevi kut za 0:2. Osječani su igrali u sastavu: Kolić, Bukvić, Karamatić, Stanušić, Cvijanović, Stranput, Pudić, Mikolčić (od 71. Polić), M. Kuprešak (od 88. Galušić), T. Kuprešak (od 58. Branšteter) i Baković (od 58. Omerović).