Momčad Osijeka II gostovala je kod mađarskog drugoligaša, a utakmica je završila neriješenim rezultatom 1:1.

Svoju drugu kontrolnu utakmicu u ovim zimskim pripremama odigrali su nogometaši Osijeka II. Gostovali su u mađarskom Szentlorincu gdje su na terenu s umjetnom travom provjerili trenutne mogućnosti protiv istoimenog domaćina, inače drugoligaša u zemlji naših sjevernih susjeda. U dosta tvrdoj i izjednačenoj igri Osječani su u prvom poluvremenu mogli povesti preko Ivana Bakovića koji se nije najbolje snašao u protivničkom šesnaestercu, dok su pokušaji domaćina ostali bez neke veće prijetnje.

Sljedeća provjera u utorak s Belišćem

U nastavku su Mađari ipak prvi poveli i to u 64. minuti. U samoj završnici, tri minute prije kraja, izjednačio je Ivan Ivić, pogodivši mrežu nakon asistencije Mihaela Kuprešaka.  Za Osijek II su u ovom susretu nastupili: Krijan (Marcić), Unušić (Jozić), Alexander (Stanušić), Bakula (Karamatić), T. Kuprešak (Burčul), Tankosić (Galušić), Pudić (Ivandić), Polić (M. Kuprešak), Bonić (La Torre), Omerović (Ivić) i Baković (Branšteter). Sljedeću provjeru Radotićevi izabranici imaju u utorak kada će na osječkoj Bikari gostovati trećeligaš Belišće s početkom u 13 sati.