Momčad Osijeka II je na Bikari svladala Belišće sa 4:1, a strijelci su bili Branšteter, Tankosić, Pudić i La Torre.

Još su jednu kontrolnu utakmicu odigrali nogometaši Osijeka II. Ovaj puta im je suparnik bila momčad trećeligaša Belišća koju su Bijelo-plavi svladali sa 4:1. Bio je to vrlo zanimljiv dvoboj odigran na zahtjevnom terenu ŠRC Bikara s puno trke, ali i sadržaja u igri. Vidjeli smo i lijepe golove, a Osječani su poveli praktički u svom posljednjem napadu tijekom prvog poluvremena. Bakić je fino centrirao, a Branšteter iz voleja praktički „zakucao“ loptu u mrežu. Bio je to pogodak koji baš zaslužuje pljesak! Prednost je udvostručio Tankosić na samom početku drugog dijela, također iz lijepe akcije, kada je asistenciju T. Kuprešaka pretvorio u gol. U 53. minuti vrlo precizan je bio i Pudić, čiji je udarac izvan kaznenog prostora uhvatio i suparničkog vratara na „krivoj nozi“.

Zabio i Peruanac

Belišćani su uspjeli smanjiti rezultat preko Stojanca koji je natjerao Kolića na kapitulaciju. I onda smo, u 69. minuti, svjedočili još jednom atraktivnom potezu. Izveo ga je Peruanac La Torre kada je iz slobodnog udarca s dvadesetak metara prebacio „živi zid“ i zaključio golijadu na Jugu II. Osijek II je igrao u sastavu: Kolić (od 71. Krijan), Burčul, Stanušić (od 61. Karamatić), Jozić (od 61. Alexander), T. Kuprešak (od 61. Unušić), Pudić (od 61. Galušić), Ivandić (od 31. Bakić), Ivić (od 46. Tankosić), Branšteter (od 61. M. Kuprešak), Omerović (od 61. La Torre) i Baković (od 61. Bonić). Sljedeću provjeru Radotićevi izabranici imaju u subotu, ponovno na Bikari, a u goste im dolazi BSK iz Bijelog Brda s početkom u 12 sati.