Inter je ostvario pobjedu protiv Osijeka II rezultatom 2:1, a pogodak za našu momčad postigao je Omerović.

Zaprešićani su nastavili s uspješnim igrama u drugom dijelu sezone i slavili u Gradskom vrtu s 2:1 dok su Radotićevi izabranici doživjeli drugi uzastopni poraz. U 14. minuti Inter je došao u vodstvo. Rak je otvorio brzu kontru za Banovca koji je s lijeve strane proslijedio loptu u šesnaestercu za Dumančića, a ovaj samo produžio prema Rešetaru. Uslijedio je udarac zdesna i pogodak za 0:1. U svakom slučaju lijepa akcija Žuto-plavih. Imali su gosti novu šansu prema Marasovića čiji je šut Barešić obranio. Izjednačenje je uslijedilo iz prve opasnije akcije Osječana, prvoj u nastavku utakmice. Igrala se, naime, 46. minuta kada je Omerović krenuo s loptom u kazneni prostor, oslobodio se pratnje i onda snažno i precizno pucao s 13-14 metara, pogodivši mrežu nemoćnog Lukića.

Barešić obranio jedanaesterac

Banovec je u još jednom opasnom prodoru pogodio vanjski dio mreže, no precizan je u 61. minuti opet bio Rešetar. Lopta mu je stigla u zadnju trećinu terena, osječka je obrana u toj situaciji loše reagirala, tako da je dvostruki strijelac mirno prebacio istrčalog Barešića i opet doveo Inter u prednost. Isti je igrač bio u prigodi i za hat-trick, ali nije mu se baš toliko posrećilo… U 86. minuti sutkinja Bolić je, čini se prestrogo, start Alexandera nad M. Uzelcem okarakterizirala kaznenim udarcem, međutim, Rešetar ni tada nije uspio zabiti svoj treći pogodak. Barešić je „pročitao“ njegovu namjeru, krenuo u desni kut i obranio „penal“. Prigodu za izjednačenje u nadoknadi vremena imao je Polić nakon ubačaja M. Kuprešaka, ali je bio neprecizan dok je dalekometni pokušaj Omerovića obranio Lukić. Osijek je igrao u sastavu: Barešić, Alexander, Legović (od 71. Polić), Cvijanović, T. Kuprešak (od 34. M. Kuprešak), Hanuljak (od 46. Stranput), Pudić, Bakić, Omerović, Baić (od 46. Bakula) i Baković (od 63. Ivandić).