Radotićeve izabranike na današnjem gostovanju očekuje trenutno drugoplasirana momčad na ljestvici.

U svoju završnicu ulazi i prvenstvo Druge hrvatske lige. Preostala su još četiri kola u kojima će pasti odluka tko će postati prvak i dosegnuti ulazak u prvoligaško društvo, a koji će klubovi ispasti u niži stupanj natjecanja. Stoga gotovo svaka utakmica ima svoju važnost, tako da će i ovoga vikenda zasigurno biti vrlo zanimljivo. Osijek II je u gostima kod trenutno drugoplasiranog Rudeša koji s Varaždinom vodi veliku bitku za prvo mjesto i trenutno ima dva boda zaostatka za liderom kojega je prije sedam dana uvjerljivo svladao s 3:0.

U Gradskom vrtu je bilo 2:1

Osječani su spojili dva uzastopna poraza (Varaždin i Inter), a u Zagreb putuju sa željom da pokažu kako u svakoj, pa tako i subotnjoj utakmici mogu na nešto računati. Uostalom, naša je momčad u prvom međusobnom ogledu s Rudešom, odigranom u Gradskom vrtu, slavila s 2:1 i pokazala puno toga dobroga na terenu. Strijelci su tada bili Mihael i Tin Kuprešak, a ovaj potonji pobjedonosni je pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi vremena. Trojica su bivših igrača Osijeka II u redovima današnjeg protivnika: Ćosić, Latković i Sekulić koji će sigurno imati veliki motiv, a pravu želju za dokazivanjem očekujemo i od Radotićevih izabranika. Među njima neće biti Bakića koji ima tri žuta kartona.