Osijek II i BSK igrali su neriješeno 1:1, a strijelac vrlo lijepog gola za našu momčad bio je Mikolčić.

Slavonski su drugoligaši podijelili bodove u susretu posljednjeg prvenstvenog kola. Vrlo brzo Žuto-plavi su došli u priliku preko Gbanea čiji je udarac iz blizine Sajko uspio obraniti. Osječki čuvar mreže bio je jednako uspješan i u 7. minuti kada je Periša krasno asistirao I. Mihaljeviću, a ovaj pucao s 11-12 metara. Sajko je spretno na gol-liniji spriječio pogodak. Potom je udarac Žutića blokiran, pa je inicijativa BSK-a ostala bez učinka. Osijek II je nešto više mogao učiniti nakon pola sata igre, ali je Majtanić dobro reagirao ispred Unušića. I onda je u 41. minuti BSK uspio doći u vodstvo. Bjelanović je fino ostavio loptu u kaznenom prostoru za Gačića koji je vrlo precizno naciljao donji lijevi kut.

Stranput zaradio isključenje

U nastavku je Stranput pokušao Osječanima donijeti izjednačenje, njegov je udarac Đilas obranio. O onda su u 69. minuti Radotićevi izabranici „poništili“ prednost svoga protivnika. La Torre je proigrao Polića koji asistira Mikolčiću, a ovaj u punom naletu sa 18 metara neobranjivo i vrlo lijepo pogađa desni gornji kut za 1:1. Naša je momčad u 77. minuti ostala bez isključenog Stranputa koji je u kratkom razdoblju zaradio dva žuta kartona. Pobjedu Bjelobrđanima mogao je donijeti Gbane, ali je glavom pucao pokraj vratiju. Osijek II je igrao u sastavu: Sajko, Unušić, Legović, Alexander, T. Kuprešak (od 66. La Torre), Stanušić (od 73. Bakula), Tankosić (od 46. Stranput), Bukvić, Mikolčić, Omerović (od 73. Marković) i Baković (od 46. Polić).