Pogodak za našu B momčad u ovom prijateljskom susretu postigao je Omerović.

Drugu su provjeru u ovim ljetnim pripremama imali nogometaši Osijeka II. Na stadionu NK Metalac na Bikari odmjerili su snage s novim prvoligašem Vukovarom 1991. koji je pobijedio Bijelo-plave rezultatom 2:1. Osječani su poveli vrlo brzo, golom Omerovića već u 4. minuti, izjednačio je Matar u 38., dok se za rezultatski preokret pobrinuo Jukić koji je bio strijelac u 87. minuti. Trener Kurtović dao je priliku svim igračima na koje je mogao računati ovom prilikom.

Slijede provjere s Belišćem i BSK-om

Nastupili su: Kolić (od 65. Vukelić), Jerbić (od 65. Marković), Bungić (od 46. Stanušić), J. Barišić (od 65. Jozić), Lišnić (od 70. Spahić), Ivandić (od 65. Galušić), R. Bakić (od 65. Vuica), Omerović (od 65. Stokić), Tankosić (od 65. Polanec), Bukvić (od 65. Verhas) i Blažanović (od 60. Polić). Sljedeću kontrolnu utakmicu naš će drugoligaš odigrati već u utorak, 2. kolovoza, u Belišću s istoimenim domaćinom, a početak je u 18 sati. U istom terminu igrat će se i u subotu protiv BSK-a u Bijelom Brdu.