U petkom kolu SuperSport Druge NL druga momčad Osijeka u petak gostuje kod Bjelovara od 16.30 sati.

Nakon domaćeg remija protiv Hrvaca (0:0), druga momčad Bijelo-plavih svoju prvenstvenu utrku u SuperSport Drugoj nogometnoj ligi nastavlja gostovanjem kod Bjelovara (petak 16.9., 16.30 sati). Suparnik Osijeka II bit će momčad koja je imala odličan ulazak u prvenstvo, Bjelovar je u prva tri kola skupio sedam bodova nakon domaćih pobjeda protiv Trnja (3:1) i Bjelovara (4:1) te gostujućeg remija s Jadranom u Poreču (1:1), dok su u posljednjem kolu poraženi od Zagorca u Krapini nakon što je domaćin preokrenuo rezultat poslije isključenja Marija Ljevara koji neće konkurirati za ovu utakmicu.

Momčad Hrvoja Kurtovića nakon domaćeg poraza od Dugog Sela uspjela se vratiti remijem protiv Hrvaca, pokazala stabilnost obrane te pozitivan impuls nekim napadačkim akcijama pa optimizma pred današnji ogled ne manjka.