Druga momčad Bijelo-plavih danas od 15.30 sati gostuje kod Međimurja u Čakovcu u 7. kolu SuperSport Druge nogometne lige.

Druga momčad Bijelo-plavih nakon pobjede protiv Zrinskog iz Jurjevca u susjedskom derbiju (4:2) nove bodove u SuperSport Drugoj nogometnoj ligi tražit će danas u Čakovcu gdje će ih 15.30 sati gostovati kod Međimurja. Momčad Hrvoja Kurtovića tražit će potvrdu dobrog izdanja iz prošlog kola i kod trenutno posljednje plasirane momčadi lige tražiti bodove kojom će dodatno učvrstiti svoje mjesto u sredini ljestvice.

Ipak, pozicija na ljestvici ne smije zavarati Naila Omerovića i društvo budući da su njihovi današnji domaćini poprilično namučili Zagorec i Sesvete s kojima su remizirali. Nakon šest kola nogometaši Osijeka II se nalaze na desetom mjestu s dvije pobjede, jednim remijem i tri poraza.