Bijelo-plavi su u 50. minuti gubili 2:0, ali golovima Ivića i Polaneca uspjeli su izbjeći poraz i osvojiti jedan bod.

Druga momčad Osijeka II remizirala je 2:2 na gostovanju kod Marsonije u 9. kolu SuperSport Druge HNL. Bijelo-plavi su nakon 50 minuta igre imali zaostatak od dva pogotka nakon što je Mahmutović (38’) realizirao jedanaesterac, odnosno nakon što je početkom nastavka Huseinbašić pobjegao s centra i poentirao. 

Ipak, Bijelo-plavi se nisu predali, a nakon što je domaćin u 70. minuti ostao s igračem manje, stiglo je ekspresno izjednačenje. U 74. minuti Ivić je odlično reagirao na ubačaj Fućka s lijeve strane i glavom skrenuo loptu u mrežu, dok je u 82. minuti Polanec rutinski poentirao nakon još jedne asistencije Fućka. Treba istaknuti i vratara Sajka koji je sjajno reagirao u 80. minuti i obranio stopostotnu priliku domaćina da ode na 3:1. Prilike za potpuni preokret nije bilo nakon što su u 87. minuti Fućak i kapetan Ivandić dobili druge žute kartone.