U subotu će u Gradskom vrtu B momčad Bijelo-plavih tražiti nove bodove za proboj prema gornjem dijelu ljestvice.

Natjecanje u SuperSport Drugoj ligi stiglo je do 10. kola u kojem će Osijek II biti domaćin Opatiji. Ove su dvije momčadi susjedi na prvenstvenoj ljestvici, budući da su Bijelo-plavi na osmom mjestu s 12 osvojenih bodova, dok Opatijci trenutno zauzimaju devetu poziciju s bodom manje. Moglo bi se, dakle, u najavi ovoga susreta govoriti o prilično izjednačenoj kvaliteti izabranika Hrvoja Kurtovića i Tomislava Čizmarevića. Šteta je, međutim, što u osječkim redovima neće biti trojice igrača koji su skupo platili osvojeni bod na prošlotjednom gostovanju kod Marsonije u Slavonskom Brodu. Fućak i Ivandić tamo su zaradili crvene kartone (po dva žuta), a zbog tri javne opomene izostat će i Verhas.

Uvijek otvorenog garda

Osijek II ima otvoreni pristup prema svakom suparniku, stoga su mu utakmice vrlo zanimljive. Uvijek se igra barem za gol više, a s takvim gardom će Osječani dočekati i goste s Kvarnera. Prethodne su prezentacije ponudile kvalitetan i dopadljiv, napadački nogomet u kojem nije izostalo nadigravanje od prve do posljednje minute s ciljem osvajanja bodova. Dobra je to pozivnica i ljubiteljima nogometa u gradu na Dravi da u subotu ponovno dođu na naš stadion. Najavljeni dvoboj počinje u 15 sati i besplatan je za sve vlasnike polugodišnjih ulaznica dok će ostali plaćati 20 kuna ulaz na tribinu Zapad (djeca do 15 godina – 10 kuna).