Belišćani su trenutno bolje plasirani, što je također izazov za mladu osječku momčad u ovoj utakmici.

Prvenstvo u SuperSport Drugoj nogometnoj ligi stiglo je do 11. kola. Osijek II je ovoga petka u gostima kod Belišća, a susret počinje u 15 sati. Belišćani su zasad bolje plasirani i zauzimaju četvrto mjesto sa 17 osvojenih bodova, dok ih Bijelo-plavi imaju 12 i trenutno su na desetoj poziciji. Crvene iz grada papira s klupe vodi nekadašnji prvotimac i trener Osječana Davor Rupnik koji je zasigurno zadovoljan serijom dobrih rezultata u posljednje vrijeme, što se odrazilo i na proboj u vodeću četvorku.

Omerović napadačka uzdanica

Kontinuitet uspješnih nastupa imali su i učenici Hrvoja Kurtovića, sve do prošlotjednog domaćeg poraza od Opatije u Gradskom vrtu. Ne vjerujemo da je gubitak tih bodova poremetio osječku momčad koja, pokazalo se, može ravnopravno igrati s bilo kojim suparnikom, unatoč svome neiskustvu. Jasno je da se uvijek i protiv svakoga ide na pobjedu, pa će tako biti i u Belišću. Glavna napadačka uzdanica postao nam je Nail Omerović koji je ove sezone postigao šest pogodaka i skrenuo pozornost na sebe. Dakako da će mu trebati pomoć i suradnja suigrača u svim linijama da bi Osijek II ostvario ishod koji bi mu uvjetovao i omogućio zadovoljstvo na kraju utakmice.