Utakmica u kojoj je bilo previše prekida na kraju je otišla na stranu belišćanskog drugoligaša.

Prvo poluvrijeme je bilo puno prekida iako se nije igralo grubo, ali dosta rastrgano. Naš vratar Sajko se ozlijedio i već u 15. minuti je svoje mjesto morao prepustiti Vukeliću koji se nešto kasnije iskazao dobrom intervencijom kada je sam ispred njega bio Stojanac. Crveni su poveli u 40. minuti kada su odlično odradili kontru preko Seoka i Radovanovića koji je pucao iz kaznenog prostora i pogodio vratnicu, a lopta se odbila do Gazića i preostala je samo rutina u realizaciji. Prije odlaska na odmor Radovanović je iz jedne gužve pogodio gredu, a Belišćanima je u sudačkoj nadoknadi zaprijetio Lišnić čiji udarac sa 14 metara nije bio precizan.

Neke su šanse ostale neiskorištene

U drugom dijelu prvo je Seok stavio na ozbiljnu kušnju dobro postavljenog Vukelića, a Osječani su imali priliku u kojoj se našao Prekodravac. Pucao je iz blizine, ali je Barbić spriječio pogodak. Conjarov je udarac pogodio vanjski dio mreže. Sredinom nastavka ukazala se prilika i Blažanoviću, ali je domaći vratar bio koncentriran i u toj situaciji. Kako je vrijeme odmicalo igralo se sve nervoznije, a domaćin je uspio sačuvati vodstvo i osvojiti bodove. Bilježimo i dobar pokuašj Omerovića iz daljine, zamalo iznad grede. Najbliže izjednačenju Bijelo-plavi su bili u 86. minuti kada je pred suparničkim vratima bio Polanec, no nije se najbolje snašao. Osijek II je igrao u sastavu: Sajko (od 15. Vukelić), Bukvić, Stanušić (od 46. Jozić), Tankosić, Lišnić, Verhas, Galušić (od 67. Blažanović), Prekodravac, Polić (od 79. Polanec), Omerović i Ivandić.