Osječani žele u subotu u Ždralovima zaustaviti loš rezultatski niz iz posljednje tri utakmice.

Još su tri kola ostala do kraja natjecanja u SuperSport Drugoj hrvatskoj ligi, a na odmor će se ići krajem studenoga. Ovoga vikenda će naša B momčad na gostovanje u Ždralove, kod tamošnje Mladosti koja je tijekom tjedna odmjerila snage s Hajdukom u osmini finala Kupa. Riječ je o protivniku koji trenutno zauzima 7. mjesto na ljestvici drugoligaša s 18 osvojenih bodova, dok je Osijek II nešto niže, na 11. poziciji s 12 bodova na svom kontu. Nadamo se da bi se ta razlika mogla smanjiti iako je jasno da zadaća ni ovaj puta neće biti nimalo jednostavna.

Ovaj puta bez najboljeg strijelca

Zbog tri žuta kartona na raspolaganju treneru Kurtoviću neće biti najbolji strijelac Omerović koji će svakako nedostajati Bijelo-plavima u ovoj utakmici. Izvjesno je da neće igrati ni ozlijeđeni Jozić, a već je duže vrijeme izvan stroja Marković, no stručni stožer će potražiti neka nova rješenja. Nakon tri uzastopna poraza (Opatija, Belišće i Sesvete), sada bi zasigurno svima u osječkim redovima dobro došao pozitivan rezultat. Takva su i očekivanja naših mladih nogometaša koji žele popraviti dojam iz posljednjih dvoboja i odigrati ne samo dobro i dopadljivo, nego i učinkovito.