Još su dva kola do odlaska na odmor u SuperSport Drugoj HNL, a B momčad Osijeka će oba puta biti domaćin.

Još su dva kola ostala do kraja jesenskog dijela prvenstva u SuperSport Drugoj HNL, a naša će momčad u obje utakmice biti domaćin. Prvo će u Gradskom vrtu gostovati momčad Trnja dok će prije odlaska na zimski odmor u gradu na Dravi zaigrati i Jadran iz Poreča. Što pritom mogu ostvariti Bijelo-plavi? Rezultati su unatrag mjesec dana slabiji u odnosu na razdoblje prije toga, ali je u finišu polusezone moguće popraviti i dojam i bodovni učinak. Potvrdu očekujemo već ove subote u ogledu sa Zagrepčanima koji počinje u 13,30 sati.

Danijel Pranjić na klupi gostiju

Trnje trenutno ima tri boda prednosti u odnosu na izabranike Hrvoja Kurtovića. Na njihovoj je klupi bivši istaknuti prvotimac Osijeka i nekadašnji hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić koji je u Osijeku započeo graditi vrlo uspješnu igračku karijeru. Sada se pokušava dokazati kao trener, baš kao i kormilar naše B momčadi. Igrači koje Kurtović ima na raspolaganju, osim o bodovima koje žele osvojiti, svakako trebaju razmišljati i o vlastitom statusu, budući da bi neki od njih mogli krenuti u prosinačke pripreme s osječkim prvotimcima. To je svakako motiv više, barem onima koji su dosadašnjim nastupima za Osijek II skrenuli pozornost na sebe.