Naša je momčad osvojila bodove uz tri postignuta pogotka (3:2), a vrlo je uzbudljivo bilo u samoj završnici susreta.

Vrlo zanimljivu i sadržajnu utakmicu Bijelo-plavi su riješili u svoju korist. U 13. minuti pogotkom je okrunjena inicijativa osječke momčadi. Stanušić je s desne strane odlično asistirao spretnom i vrlo preciznom Poliću koji je s desetak metara prizemnim udarcem pogodio donji desni kut za 1:0. Pravu prigodu za izjednačenje imao je Ninčević u 26. minuti nakon centaršuta Bibića, no F. Marić je odličnom intervencijom sačuvao mrežu. Samo tri minute kasnije bilo je 1:1. Ninčević je fino ostavio loptu za utrčalog Ribića koji je unutar šesnaesterca neobranjivo naciljao bliži, lijevi gornji kut. Stokić je u prvom sljedećem opasnijem napadu Osječana s 20-ak metara snažnim udarcem uzdrmao gredu dok je na suprotnoj strani goste u vodstvo mogao dovesti Bibić, a nešto kasnije i vrlo agilni Ninčević te Kesse u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Solić za potvrdu pobjede

Prvu veliku šansu u nastavku propustio je Stokić koji je iz blizine pucao iznad vratiju, da bi potom šut Ivandića jedva uspio obraniti Vujinović. Za Trnje je priliku imao Kesse, međutim, Marić se iskazao lijepom paradom. Verhas je na ozbiljnu kušnju stavio vratara Zagrepčana u 65. minuti, ali pogotka ni tada nije bilo. Najbliže novom golu bio je kapetan gostiju Ceraj koji je iz „slobodnjaka“ pogodio gredu. Nedugo zatim pravu je prigodu imao i Dobrilović, ali ga je odlični Marić zaustavio na putu do rezultatskog preokreta. U 80. minuti Ivandić se izborio za kazneni udarac kojega je opet zapaženi Omerović pretvorio u drugo vodstvo Osječana i pobjedu. „Tricu“ je potvrdio Solić u sudačkoj nadoknadi vremena vrlo lijepim zgoditkom na asistenciju Ivandića. Trnje je u posljednjem napadu iz prekida, preko spretnog A. Marića, uspjelo smanjiti rezultat na 3:2. Osijek II je igrao u sastavu: Marić, Jozić (od 46. Marković), Barišić, Tankosić, Ivandić, Stanušić, Stokić, Ivić (od 66. Galušić), Verhas (od 74. Solić), Omerović i Polić (od 85. Vuica).