Osječani će u nedjelju, ponovno na svom stadionu, odigrati posljednju ovogodišnju utakmicu.

Vrijeme je za posljednje jesensko kolo u Drugoj SuperSport HNL. Na rasporedu je 15. prvenstveno kolo nakon kojega će 16 klubova u ovome natjecanju krenuti na zimski odmor. Među njima je i Osijek II koji će odigrati i drugu uzastopnu utakmicu na domaćem terenu. Prošle subote naša je momčad slavila protiv Trnja u vrlo zanimljivom dvoboju, pa se nadamo kako će i oproštaj od polusezone u ogledu s porečkim Jadranom proteći u sličnom raspoloženju i kvalitetnom nadmetanju na terenu.

Otići na odmor s pobjedom

Ovaj puta trener Kurtović neće moći računati na „požutjele“ Stanušića i Barišića, ali je izostanaka praktički bilo u svakom nastupu od početka Lige, pa će umjesto spomenutog dvojca uskočiti neki drugi igrači. Stručni stožer nastoji napraviti najbolji balans od postojećeg kadra, a i svaki je bod uvijek dobrodošao. Dosad su ih Osječani osvojili 15, odnosno dva manje od protivnika koji će se u nedjelju od 13,30 suprotstaviti Bijelo-plavima. Osječkim nogometašima je itekako stalo ovu godinu završiti s još jednom pozitivnim ishodom jer će im, u tom slučaju, i predstojeća stanka zasigurno biti ugodnija.