U završnom susretu prvog dijela drugoligaške sezone Osijek II je svladao porečki Jadran sa 4:2.

Odlična utakmica na kraju drugoligaške polusezone i zaslužena pobjeda Osijeka II. Već u 4. minuti Polić je u velikoj prigodi, gosti izbacuju loptu s gol-linije! Na drugoj strani je Sumićev dobar udarac obranio Sajko. Jednako dobar bio je i pokušaj Osječanina Ivandića kada se iskazao vratar Jadrana Pavlić. Pucao je vrlo opasno i Bukvić, čuvar mreže Porečana uspijeva odbiti loptu do Stokića koji je šalje iznad grede. Idealnu šansu u 13. minuti imao je Ivić, no previše je zakomplicirao situacije kada se našao ispred Pavlića. I onda smo, u 14. minuti, vidjeli i prvi pogodak. Stokić je prvo osvojio loptu na tridesetak metara od osječkih vratiju, ali je potom neoprezno proslijedio utrčalom Filipoviću, a ovaj takav poklon ne propušta – 0:1. Deset minuta kasnije gredu je pogodio Bukvić. I odmah potom jedanaesterac za Bijelo-plave. Srzentić je srušio Ivića u izglednoj prigodi, a Omerović pogodio s bijele točke za izjednačenje. Siljan je mogao dovesti Porečane u novo vodstvo, no Sajko je to uspio spriječiti da bi Ivetić neobranjivim udarcem u 41. minuti uzdrmao okvir vratiju.

Četiri gola u drugom dijelu

Osijek II je u 51. minuti stigao do drugog pogotka. Uporni je Ivić lijepo asistirao Omeroviću koji s desetak metara postiže svoj drugi gol za 2:1. Do poravnanja je mogao Ivetić čiji je udarac obranio Sajko. U šansi je bio i osječki veznjak Lišnić, međutim, Pavlić je dobro intervenirao. Ivić je sudjelovao i kod trećeg gola Osječana, budući da je, u 61. minuti, sjajno asistirao Poliću koji sa 6 metara pogađa mrežu. Samo dvije minute kasnije dvostruki strijelac postaje Filipović, pogodivši vrlo precizno desni donji kut na proigravanje Vlizla. Čim su krenuli s centra domaćini opet zabijaju. Polić je ubacio s lijeve strane, a Lišnić „iz prve“ matirao vratara Porečana. Raspoloženi Ivić je i sam mogao poentirati, ali mu je udarac na kraju blokiran, dok je Bukvića i Markovića u samom finišu susreta zaustavio Pavlić. Osijek II je igrao u sastavu: Sajko, Jozić, Tankosić, Prekodravac (od 82. Galušić), Bukvić, Ivandić (od 73. Verhas), Lišnić, Stokić (od 46. Marković), Omerović, Ivić (od 85. Vuica) i Polić (od 73. Polanec).