Bijelo-plavi će igrati bez ozlijeđenih Verhasa i Ivića te kartoniranih Jozića, Zahirovića i Stokića.

Druga momčad Bijelo-plavih gostovanjem kod Grobničana od 15 sati otvorit će proljetni dio sezone Super Sport Druge NL. Nakon šest tjedana pripremnog razdoblja trener Hrvoje Kurtović pokušat će iskusnoj momčadi s Kvarnera na najbolji mogući način suprotstaviti osječku mladost koja će na igralište u Mavrincima istrčati bez kartoniranih Verhasa i Ivića, te ozlijeđenih Jozića, Zahirovića i Stokića. Pomoć Osijeku II trebali bi dati Domagoj Bukvić koji se vraća u kadar momčadi u kojoj je participirao kroz jesenski dio sezone, te Dominik Babić koji je do sada igrao za kadetsku momčad, ali je u nastavku sezone skupio i prve prvoligaške minute.

Činjenica da igra protiv iskusne i ambiciozne momčadi predvođene iskusnim Predragom Stilinovićem te nizom igrača s bogatim drugoligaškim iskustvom predstavljat će popriličan izazov za mladu momčad Bijelo-plavih. Utakmicu Grobničana i Osijeka II bit će moguće pratiti uživo putem live-streama na službenom klupskom YouTube kanalu NK Grobničan.