Naša B momčad u SuperSport Drugoj HNL ove nedjelje u Bijelom Brdu dočekuje protivnika iz Krapine.

Nogometaši Osijeka II ove nedjelje dočekuju Zagorec iz Krapine. Domaćinstvo će odraditi u Bijelom Brdu, na stadionu BSK-a, s početkom u 14 sati i pokušati doći do pobjede, prve u nastavku sezone. Riječ je o susretu 17. kola SuperSport Druge HNL u koji Osječani ulaze s 12. pozicije i 18 osvojenih bodova, dok je momčad iz Krapine pretposljednja, dakle na 15. mjestu, s 9 bodova na svom kontu. Gledajući isključivo prvenstvenu ljestvicu, Bijelo-plavi bi imali ulogu favorita, međutim, treba znati da je kadar kojega ima trener Hrvoje Kurtović najmlađi u ovoj konkurenciji, a time i najneiskusniji…

Bez trojice kartoniranih

U prošlom je kolu Osijek II poražen na gostovanju kod Grobničana s minimalnih 1:0. Ostali smo tom prilikom i bez prvog vratara Sajka koji je dobio crveni karton u samom finišu utakmice, pa će ga u današnjem susretu zamijeniti junior Marić. U sastavu neće biti ni „požutjelih“ Tankosića i Vuice, tako da će stručni stožer morati potražiti neka nova rješenja u početnoj jedanaestorici, posebice jer ne može računati niti na ozlijeđenog Ivića. Iz prve momčadi „spušteni“ su Babić i Ivandić, od kojih je svakako očekuje pravi doprinos u dobrom nastupu, a nadamo se i rezultatski uspješnom.