Utakmica će biti odigrana u petak, na stadionu NK Čepin s početkom u 16,30 sati.

Puno je mladim nogometašima Osijeka II značila pobjeda (2:1) u prošlom drugoligaškom kolu protiv Bjelovara, izborena doslovno u posljednjim sekundama utakmice u Gradskom vrtu. Dakako da su Kurtovićevim učenicima jako dobro došli osvojeni bodovi, prvi u drugom dijelu sezone, no još i više od toga dečkima je poraslo samopouzdanje jer im nije bilo lako igrati kroz seriju negativnih rezultata. Stoga možemo reći da se u dobrom ozračju dočekuje najbliže moguće gostovanje koje nam slijedi, odnosno ogled s jurjevačkim Zrinskim koji će biti odigran na stadionu NK Čepin. Utakmica je na rasporedu u petak, s početkom u 16,30 sati.

Nikome se unaprijed ne priznaje da je bolji

Zahirović i Svraka, igrači koji su ušli s klupe, bili su strijelci u preokretu protiv Bjelovarčana koji je umnogome skinuo „teret s leđa“ Bijelo-plavima jer nikome nije ugodno kada se dugo čeka na pobjedu. Bez obzira i na mladost koju stalno apostrofiramo, natjecateljski je motiv uvijek takav da se želi nadjačati svakog protivnika, bez obzira na njihov plasman te uglavnom puno iskusniji igrački kadar. Ambiciozni Jurjevčani su treći na ljestvici, s ne baš velikim zaostatkom za vodećim Jadranom (LP) i drugoplasiranim Sesvetama. Ovoga su proljeća u pet utakmica samo jednom izgubili, ali Osječani najavljuju veliku borbu s favoritom jer se nikome unaprijed ne priznaje da je bolji. U sastavu ovaj puta neće biti Markovića koji ima tri žuta kartona dok je Ivić i dalje ozlijeđen.