Kurtovićevi izabranici gostuju u Pločama, kod vodeće momčadi SuperSport Druge lige.

Imali su dugačak put nogometaši Osijeka II do Ploča gdje ih ove subote očekuje prvenstvena utakmica s Jadranom. Unatoč tomu, kao i činjenici da ni u jednom susretu nisu u mogućnosti na teren istrčati u svom najboljem sastavu, Bijelo-plavi vjeruju kako nisu bez izgleda čak ni protiv lidera na ljestvici SuperSport Druge lige. Dakako da će domaćin imati ulogu velikog favorita, već zbog same činjenice da tijekom cijele sezone drži vodeću poziciju. No, zna se i njima dogoditi nešto slabiji dan, a i Kurtovićevi izabranici vole nadigravanje s najboljima u Ligi.

U Gradskom vrtu je bilo neriješeno

Uostalom, u prethodnom dvoboju ovih protivnika, odigranom još u listopadu u Gradskom vrtu, rezultat je bio neriješen 1:1. Strijelac za Osječane tada je bio Omerović koji je sada standardan u prvoj momčadi Osijeka, uz napomenu kako su onda u sastavu bili i Fućak, Janjić, Bukvić… Sada je prilično drukčija situacija s igračkim kadrom, a ovaj puta će prisilno izostati ozlijeđeni Tankosić i Ivić dok je Stanušić ostao s prvotimcima koji istoga dana konkuriraju za ogled s Lokomotivom u HNL-u. Jadran i nadalje ima najviše izgleda osvojiti titulu, dosad je skupio 46 bodova, dok je Osijek II na 12. poziciji s 24 boda na svom kontu. Izvjesno je da će na Jadranovu naši dečki biti na velikom iskušenju tijekom cijele utakmice, no sigurno se neće unaprijed odreći nade i želje da ostanu neporaženi.