Dvije slavonske momčadi ove subote sastaju se u Gradskom vrtu s početkom u 17 sati.

Još je sedam utakmica ostalo nogometašima Osijeka II do kraja sezone u SuperSport Drugoj hrvatskoj ligi. Prva u tom završnom rasporedu je ova današnja, na domaćem terenu protiv Marsonije u okviru 24. kola. Ovaj dvoboj slavonskih drugoligaša u Gradskom vrtu počinje u 17 sati. I jedni i drugi su prošloga tjedna poraženi i sada će u međusobnom dvoboju pokušati popraviti dojam i doći do bodova. Brođani su pretposljednji na ljestvici, imaju trenutno tri boda manje od Bijelo-plavih koji zauzimaju 12. poziciju.

Galušić i Lišnić na prisilnom odmoru

Na klupi Marsonije je već peti trener od ljeta prošle godine, a Osječane u kontinuitetu vodi Hrvoje Kurtović, kojemu je puno igrača na koje je dosad mogao računati u posljednje vrijeme na treninzima i u kadru prve momčadi. Danas bi,  osim već korištenog Cvijanovića, mogao dobiti na raspolaganje, još neke mlađe prvotimce kojima trebaju utakmice. No, izvan konkurencije će ostati Galušić i Lišnić koji imaju po tri žuta kartona, a pitanje je može li se oporaviti barem netko od ozlijeđenih igrača (Polić, Stokić, Verhas…). Svi vlasnici polugodišnjih ulaznica imaju slobodan ulaz. Inače, cijena ulaznica za osobe starije od 15 godina iznosi 3 eura, a za djecu do 15 godina 1 euro. Za gledatelje će i ovaj puta biti otvorena tribina Zapad (ulaz G5).