Marsonia je pobijedila momčad Osijeka II s 3:1, a jedini strijelac za Bijelo-plave bio je Ivandić.

Gosti su osvojili važne bodove u Gradskom vrtu. Već u 66. sekundi bilo je 0:1. Perković je krivo dao jednu poprečnu loptu koja dolazi do Mahmutovića. Centarfor Brođana je bio na nekih 35 metara od vratiju, krenuo s njom prema šesnaestercu, uz malo sreće se oslobodio pratnje i onda iskoristio pravi „tajming“ za udarac, ciljajući vrlo precizno donji lijevi kut. U 7. minuti vidjeli smo dobar udarac osječkog napadača Barišića, no dobro je reagirao vratar Gujić. Marsonia je imala priliku povećati vodstvo sredinom prvog poluvremena kada je Bosanac pucao glavom pokraj vratiju. No, odmah zatim Prekodravac je, na dodavanje Cvijanovića, pogodio gredu u situaciji koja je „mirisala“ na izjednačenje. Vrijedno je zabilježiti i dobar pokušaj Žitkovića, uz atraktivnu Sajkovu paradu. I onda, već po isteku 45. minute, Mahmutović postiže svoj drugi gol. Sjajno ga je vanjskom „felšom“ iz sredine proigrao Bošnjaković, a robusni napadač gostiju izlazi sam ispred osječkog vratara i sa 7 metara mirno pogađa mrežu.

Anić potvrdio pobjedu gostiju

Bolje je naša momčad ušla u nastavak susreta. U 53. minuti Bakić je iz kornera poslao loptu pred vrata Marsonije, a Ivandić je odlično skočio i glavom neobranjivo matirao Gujića. Barišić se našao u šansi za 2:2, međutim, nije uspio zabiti. I onda je u 67. minuti protivnik ponovno otišao na dva gola razlike. Idealnu dubinsku loptu Vrdoljaka iskoristio je Osječanin u redovima Brođana Anić, spretno je zaobišao istrčalog Sajka i potom mirno poslao loptu u praznu mrežu. Izglednu je priliku za novo povećanje vodstva imao Mahmutović, ali ovaj puta nije bio učinkovit kao u prvom dijelu. U završnici utakmice prigodu je imao Mažar koji ne uspijeva barem donekle vratiti rezultatsku neizvjesnost… Ostala je sporna situacija iz 90. minute kada je u kaznenom prostoru pao Prekodravac, međutim, sudac nije pokazao na bijelu točku. Posljednji je priprijetio ponovno Mažar, no loše je pucao iz obećavajuće situacije. Za Osijek II su igrali: Sajko, Perković (od 46. Tankosić), Stanušić, Prekodravac, Cvijanović, Vuica, Bakić, Ivandić (od 56. Mažar), Janjić (od 64. Solić), Živković (od 72. Marković), Barišić.