Jučerašnja utakmica ostat će zapisana u klupskoj povijesti.

Domaćin Valpovka imala je čast jučer po prvi puta ugostiti drugu momčad osječkog prvoligaša, NK Osijek „B“, koja bi se od iduće sezone trebala natjecati u trećoj HNL. Prvi je to i premijerni susret, naravno prijateljske naravi, druge momčadi pod vodstvom trenera Tomislava Steinbrucknera koji je okupio igrače koji bi više-manje trebali činiti okosnicu „B“ momčadi Osijeka. Bilo je tu i igrača koji su u kadru i prve momčadi, prije svega Radotić, Mandić i povremeno Anić i Štrkalj te od nedavno novi-stari član naše momčadi Mislav Leko. No ovu momčad uglavnom će činiti igrači izlaznih Juniora kojima će ova druga momčad dobro poslužiti za adaptaciju na seniorski nogomet. Što se utakmice tiče, dobro su reagirali igrači na ovu novu promjenu u klubu te su odigrali jednako tako i dobru utakmicu te svladali Valpovku s 4:0. Strijelci su bili Mandić, Anić, a dva pogotka zabio je Štrkalj. Čestitamo igračima i stručnom stožeru na premijernom nastupu i uvjerljivoj pobjedi.