NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mladost nije zaprijetila Bijelo-plavima

SVE BOLJI NASTUPI OSIJEKA II MEĐU TREĆELIGAŠIMA

Mladost nije zaprijetila Bijelo-plavima

20.09.2016.

Osječani s dvije uzastopne pobjede sada zauzimaju sedmo mjesto, a u sljedećem kolu gostujuu Višnjevcu

Kako odmiče natjecanje u Trećoj hrvatskoj ligi Istok, sve bolja izdanja prezentiraju nogometaši Osijeka II. Prošloga su vikenda ugostili solidnu momčad Mladosti iz Ždralova koju su na stadionu donjogradske Olimpije zasluženo svladali s 2:0 golovima Lišnića u prvom i Lončara u drugom poluvremenu. Tijekom cijeloga susreta Osječani su bili puno bolji i sasvim dominantni, a s obzirom na broj stvorenih i propuštenih prilika, čak se može reći da su gosti još i dobro prošli! Ton igri osječkog sastava u prvom dijelu davao je iskusni Domagoj Pušić kojemu je to bilo dobro „zagrijavanje“ za nedjelju i dvoboj prve momčadi protiv Splita u Gradskom vrtu, dok je u drugom poluvremenu središnja figura  na terenu bio još jedan protimac Josip Špoljarić. Doduše, ovaj puta nije uspio postići pogodak kao u prethodne četiri prvenstvene utakmice, ali je sudjelovao praktički u svakoj akciji Bijelo-plavih. Činjenica da je daleko najbolji pojedinac u redovima Mladosti bio njihov raspoloženi i sigurni vratar Srbljanović puno govori o odnosu snaga, a veseli spoznaja da su naši nogometaši u posljednja dva susreta ukupno postigli sedam golova, a pritom su primili samo jedan. Osijek je trenutno na sedmom mjestu sa sedam osvojenih bodova, dok su na samome vrhu Varaždin i Međimurje koji na svom kontu imaju po 13 bodova. U sljedećem kolu izabranici Tomislava Steinbrucknera gostuju u Višnjevcu.

HT Prva liga

1.Dinamo19+2847
2.Hajduk19+1335
3.Rijeka19+934
4.Osijek19+1233
5.Gorica19-129
6.Lokomotiva19+228
7.Slaven Belupo19-1718
8.Inter-Zaprešić19-1613
9.Istra 196119-1412
10.Varaždin19-1612

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 20. kolo

Gorica - Osijek

Gradski stadion, 02.02.2020. 17:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo

Osijek - Slaven Belupo 3:2

Stadion Gradski vrt, 15.12.2019. 15:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti