Osijek II je bio bolji od domaćeg Bedema s 2:1 u vrlo zanimljivom i sadržajnom susretu

Nogometaši Osijeka II ostvarili su svoju četvrtu pobjedu u natjecanju Treće lige Istok. U gostima kod Bedema u Ivankovu momčad trenera Tomislava Steinbrucknera zasluženo je u 10. kolu slavila s 2:1, a oba je pogotka postigao Klepač i to u prvih 45 minuta. To je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku počasni pogodak za domaćina postigao Validžić.

Osim dvostrukog strijelca Mihaela Klepača, u osječkom sastavu posebno se iskazao i vratar Marko Malenica koji je u petoj minuti obranio i kazneni udarac, a još je u nekoliko navrata odlično reagirao. Osječani su također imali svoje izrazite gol-prigode, što se posebice odnosi na Ikića i Čikvara, pa je pobjeda gostiju mogla biti i uvjerljivija. Osijek II sada ima 15 osvojenih bodova i preskočio je Ivankovčane na prvenstvenoj ljestvici.