Rezultat prvenstvenog dvoboja između Osijeka II i Koprivnice bio je neriješen 1:1.

Nogometaši Osijeka II i Koprivnice igrali su neriješeno 1:1 u susretu 11. kola Treće hrvatske lige Istok. Na stadionu Olimpije u Donjem gradu gosti su poveli preko Pavlovića u 23. minuti, a izjednačenje je Bijelo-plavima donio Špoljarić u 47. minuti, pogotkom iz jedanaesterca.

Po jedno poluvrijeme u osječkom sastavu dobili su i prvotimci Alen Grgić i Karlo Lulić koji su dosad imali manju minutažu u prvoj momčadi našeg prvoligaša.

Osijek II je ostao na šestom mjestu sa 16 osvojenih bodova. Zanimljivo je da će Osječani i Koprivničanci igrati i subotu, ali tada se u Gradskom vrtu sastaju prva momčad Osijeka i Slaven Belupo.